Školní rok 2021 - 2021

 

Září
 
25.9.2021 se koná Den otevřených dveří pro veřejnost. Opravenou školu si můžete prohlédnout v době od 13 - 18 hodin.
Těšíme se na Vás.
 
 
POZOR ZMĚNA!
 
Informační schůzka se pro rodiče žáků 1.A - 5.A  koná ve středu 22.9. od 17 hodin v I.třídě. 
Děkuji za pochopení.
 
                                                                                                                                                       M. Rubešová
 
 
 
 
Vážení rodiče, milí žáci,
 
nový školní rok klepe na dveře, tak mi dovolte sdělit Vám několik informací k jeho začátku. Zahájení se uskuteční v zasedací místnosti obecního úřadu ve středu 1.září od 8,00 hodin.
 
Do školy se vstupuje bočním vchodem, první den zvoňte do družiny, pro další dny žáci obdrží nové čipy výměnou za staré. Pokud žák čip ztratil, zaplatí zálohu 100 Kč. Ráno bude od 6,30 otevřena školní družina. Školáci budou první den testováni. Ti, co přijdou do družiny před vstupem do třídy, ostatní se dostaví nejpozději do 7,20 do školní jídelny, kde bude testování žáků probíhat. Testování až druhý den mohou absolvovat žáci 1.ročníku, a to proto, abychom jim nekazili jejich první den ve škole. Žáci, kteří se nestihnou otestovat před zahájením, budou otestováni po návratu do školy
Po budově školy se budeme opět pohybovat v rouškách, dospělí v respirátorech, stejně tak zahájení se uskuteční s tímto nepostradatelným módním doplňkem. Po společné části se rozejdeme do kmenových tříd a po předání základních informací se žáci rozejdou domů, mohou také zůstat do 12 hodin ve školní družině.
 
Pokud budete chtít oběd, je potřeba si ho na 1.9. přihlásit do 7 hodin u vedoucí školní jídelny. Znovu žádám ty, kteří doposud platili obědy hotově, aby přešli na bezhotovostní platbu, moc by nám to usnadnilo účtování.
 
Rozdělení žáků do tříd je následující: I. třída - 1.r., 4.r., 5.r. - tř. uč. M. Rubešová, II. třída - 2,r.,3.r. - tř. uč. D. Černohousová
Po mateřské dovolené se vrací pí uč. P. Blažková, asistentka a vychovatelka ŠD - Eva Olšarová
Montessori: III. třída - tř. uč. Lenka Faltusová, IV. třída - tř. uč. Markéta Špačková, asistentka - Marte Suchomelová, školní asistent - Miroslava Bednářová, vychovatelka ŠD - Kateřina Filipová.
 
Přeji všem úspěšné zvládnutí školního roku.